Nic się nie dzieje z dnia na dzień. Wszystko wymaga  nieustannego uczenia się, słuchania i obserwacji otoczenia. Ale pamiętaj, że nieważne w którym momencie swojego życia jesteś, musisz dać z siebie WSZYSTKO!

Nie mówię nikomu, jak ma żyć, ale podpowiadam, jak można żyć fajniej, pełniej, satysfakcjonująco, bez narzekania. Znajdziecie tu treści, które zawsze są wyrazem moich własnych doświadczeń i opinii. Zgadzasz się z nimi? Super, będzie o czym porozmawiać. Nie zgadzasz się? Też dobrze, bo nuda zabija wkońcu każdą relacje.

Chciałabym Ci pokazać, że jeśli się CHCE to można, a jak nie można to zawsze jest plan B,C, D… 🙂

Mam ogromną nadzieję, że moje artykuły pozwolą Ci osiągnąć małe, a później coraz większe sukcesy, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. I nie tylko w kraju fiordów,ale w każdym miejscu na ziemi w którym przyjdzie Ci mieszkać. Pamiętaj, że Tylko TY masz realny wpływ na swoje życie!

O mnie…

Jestem Kasia Kipiel.  32 latka z mężem, dwoma córkami i etatem na głowie. Mieszkam w Oslo już prawie 8 lat.  Moje początki z zarządzaniem i motywacją sięgają czasów studiów, kiedy jako 21-letnia dziewczyna zostałam postawiona przed rolą kierownika 15 – osobowego zespołu. Porzuciłam jednak stabilną prace w Polsce i postanowiłam poszukać wyzwań zagranica. Przyjechałam tu w ciemno, ale upór, pozytywne nastawienie i chęci pozwoliły mi wytrwać. Podejmowałam sie różnych prac, w każdej niezależnie czy byłam kelnerka, sprzątaczką, nauczycielem  dwałam z siebie 100% . Przez 5 lat prowadziłam firmę w Norwegii, pracując równocześnie na etacie w administracji. Obecnie pracuję w norweskiej agencji pracy. Ukończyłam 2 kierunki studiów: turystyke i rekreacje oraz podyplomowo Zarządzanie zasobami ludzkimi.  Znam 3 języki obce (angielski, norweski i niemiecki).Wykształcenie zdobywałam w 3 krajach ( Polska, Finlandia, Norwegia). Psychologia i coaching to moje hobby.

Wiem jak ciężko jest osiągnąć sukces w Norwegii. Znależć satysfakcjonującą prace. Kupić mieszkanie. Normalnie żyć, w kraju w którym ambicje potrafią przegrać. W kraju, w którym mówią Ci, że jesteś zbyt ambitny, nadgorliwy, za szybki …  Sprzątaj, buduj i nie wychylaj się, bo po co? Ale przecież Polacy to jedni z najbardziej efektywnych i pracowitych emigrantów na świecie. Więc dlaczego nie? Chciałabym żeby utworzyła się jakaś społeczność osób ambitnych, nienasyconych rozwojem, zmotywowanych, którzy pewnego dnia pokażą na co ich stać w Norwegii i zmienią obraz Polaka sprzątaczki i budowlańca utarty przez starą Polonie.

Więcej o mnie zawodowo możecie poczytać na moim profilu Linked In .

Uwielbiam  konkrety, cel, wyniki, szybkie decyzje. Może wygląda to troche kwadratowo i sztywno, ale tylko dzięki takiemu podejściu można osiągać sukcesy!

Chcesz wiedzieć po co powstał ten projekt?

Odpowiedzi na to pytanie udzieliłam w wywiadzie dla portalu  Droga talentu .

Jeśli szukasz motywacji, pomysłu na życie, chcesz znależć prace w Norwegii i nie wiesz od czego zacząć – NAPISZ DO MNIE 🙂  @: kontakt@kasiakipiel.co